Msze swiete w niedziele:
godz. 8.30 ; 11.00 ; 16.00
Msze swiete w dni powszednie:
poniedzialek, sroda, czwartek, piatek i sobota
- godz. 18.00(od chwili zmiany na czas
zimowy do Niedzieli Palmowej o godz.17.00)
- wtorek przez caly rok o godz.8.00.
Msze swiete w uroczystosci i swieta
zniesione: godz. 8.00 lub 10.00 ; 18.00

Parafia rzymsko-katolicka p.w. Św. Maksymiliana Marii Kolbego w Łubianie

OGŁOSZENIA  PARAFIALNE

XXVI  Niedziela Zwykła - 26.09.2021 r.

1. Dzisiaj zbiórka na nasze Wyższe Seminarium Duchowne. Polecam ją Waszej ofiarności i za wszystkie ofiary na ten cel dziękuję.

2. W tym tygodniu przypada I piątek, i sobota miesiąca. W piątek od godziny 15.30 spowiedź dla dzieci przyjętych do I Komunii św. i kandydatów do bierzmowania z klasy VII i VIII. Obecność kandydatów do bierzmowania na Mszy świętej obowiązkowa.W sobotę pół godziny przed wieczorną Mszą święta różaniec Róż Matek. Październikowe nabożeństwa różańcowe rozpoczniemy od poniedziałku 04.10 po wieczornych Mszach Świętych, które będą od tego dnia już o godz.17.00.

3. Z racji przypadającego za dwa tygodnie naszego odpustu, który jak ostatnio ogłaszałem miał się odbyć w niedzielę 10 października z powodu nagłych ważnych zająć duszpasterskich księdza biskupa, suma odpustowa odbędzie się już w sobotę 9 października o godz. 17.00. Odpust poprzedzi spowiedź odpustowa z udziałem księży z dekanatu, która odbędzie się w piątek 8 października zarówno do południa jak i wieczorem. Szczegóły podam w przyszłą niedzielę.

4. Przypominam, że można już rezerwować intencje   mszalne na nowy 2021 rok, szczególnie proszę o to osoby mające w przyszłym roku śluby czy rodzinne rocznice. Bardzo proszę osoby, które już zarezerwowały Msze święte w przyszłym roku o odbieranie w zakrystii kartek z terminami Mszy św.

Wszelkie ofiary  na  rzecz parafii można wpłacać  na konto parafii

Parafia Rzymskokatolicka pw. Świętego Maksymiliana Marii Kolbego

83-407 Łubiana ul. Kościelna 6

BGŻ Kościerzyna - 84 2030 0045 1110 0000 0190 4740 z dopiskiem na który cel je deklarujemy np. na cele kultu religijnego - na pokrycie kosztów instalacji fotowoltanicznej, opłata za intencję mszalną w dniu.... itp.. Wpłacone kwoty  na cele kultu religijnego mogą być odpisane od rocznego podatku

Z góry dziękuję za  wszelkie ofiary. Bóg zapłać !

Wasz Proboszcz Ks. Mieczysław Gajewski

Strona gwna