Msze swiete w niedziele:
godz. 8.30 ; 11.00 ; 16.00
Msze swiete w dni powszednie:
poniedzialek, sroda, czwartek, piatek i sobota
- godz. 18.00(od chwili zmiany na czas
zimowy do Niedzieli Palmowej o godz.17.00)
- wtorek przez caly rok o godz.8.00.
Msze swiete w uroczystosci i swieta
zniesione: godz. 8.00 lub 10.00 ; 18.00

Parafia rzymsko-katolicka p.w. Św. Maksymiliana Marii Kolbego w Łubianie

OGŁOSZENIA  PARAFIALNE

XX  Niedziela  Zwykła - 18.08.2019 r.

1. Powoli dobiega końca czas letnich wakacji. Witam wszystkich, wypoczywających na naszej kaszubskiej ziemi. Życzę wszystkim opieki Matki Bożej i Bożego błogosławieństwa, pięknej pogody, dobrego wypoczynku, oraz wielkiej życzliwości od spotkanych ludzi.

2. W czwartek z racji Uroczystości Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny można było nabyć przed kościołem zrobione przez dzieci i młodzież bukieciki, z których dochód przeznaczony był na misje. Z tej okazji młodzież zebrała do puszki 984 zł. Jeszcze raz bardzo dziękuję tym wszystkim, którzy zrobili i nabyli te bukieciki. Pewna ilość tych poświęconych bukiecików jeszcze została, każdy więc może je sobie zabrać a ewentualna ofiarę może wrzucić do skarbonki pod chórem.

3. U ministrantów przy wyjściu można jeszcze nabyć „Małego Pielgrzyma” dla dzieci.

4. We wtorek wspominamy Św. Bernarda – patrona naszej diecezji pelplińskiej a w czwartek, 22 sierpnia, będziemy się radowali Maryją – Królową.

5. Zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie odział w Łubianie zaprasza członków oraz sympatyków na wyjazd plenerowy na wyspę Ostrów Wielki na jeziorze wdzydzkim. Wyjazd autokarem do Wdzydz w sobotę o godz. 10.15 sprzed kościoła, a stamtąd statkiem na wyspę Ostrów, gdzie w plenerze odbędzie się czytanie Remusa. W programie przewidziane są liczne atrakcje. Zapisy na wyjazd u Pani prezes Ireny Marszewskiej.

Strona gwna