Msze swiete w niedziele:
godz. 8.30 ; 11.00 ; 16.00
Msze swiete w dni powszednie:
poniedzialek, sroda, czwartek, piatek i sobota
- godz. 18.00(od chwili zmiany na czas
zimowy do Niedzieli Palmowej o godz.17.00)
- wtorek przez caly rok o godz.8.00.
Msze swiete w uroczystosci i swieta
zniesione: godz. 8.00 lub 10.00 ; 18.00

Parafia rzymsko-katolicka p.w. Św. Maksymiliana Marii Kolbego w Łubianie

OGŁOSZENIA  PARAFIALNE

Msze święte w naszym kościele są odprawiane w dni powszednie o godz. 18.00 a w niedziele i  święta  o godz. 8.30, 11.00 i 16.00 w intencjach wcześniej zamówionych. Bardzo proszę o zapoznanie się z intencjami wywieszonymi w gablocie lub na stronie internetowej naszej parafii.

Zgodnie z ostatnim  zarządzeniem władz państwowych dotyczącego liczby uczestników  w nabożeństwach nie ma już  limitu  osób,  które chcą  uczestniczyć w nabożeństwach odprawianych w naszym kościele, przy zachowaniu zalecanych środków ostrożności.

Jednocześnie przypominam, że od  06.06.2020 r. dyspensa udzielona przez Księży Biskupów od uczestnictwa w Mszach Świętych niedzielnych i świątecznych na  czas pandemii z wyjątkiem osób chorych  już nie obowiązuje.

W związku z zapytaniami wielu osób, przypominam, że naszą parafię można wspierać  dowolnymi ofiarami wpłacanymi na konto

Parafia Rzymskokatolicka pw. Świętego Maksymiliana Marii Kolbego

83-407 Łubiana ul. Kościelna 6

BGŻ Kościerzyna -    84 2030 0045 1110 0000 0190 4740 z dopiskiem - na cele kultu religijnego.

Na  powyższe  konto   można  także  wpłacać  roczne   ofiary  na  rzecz    parafii (składane w kopertach) zaznaczając w dopisku  rok  na  który  je deklarujemy np. na cele kultu religijnego - rok 2021. Wpłacone kwoty mogą   być   odpisane od rocznego podatku.

Z góry dziękuję za  wszelkie ofiary.

Bóg zapłać - Wasz Proboszcz Ks. Mieczysław Gajewski

II Niedziela Wielkanocna - 11.04.2021 r.

1. Dzisiejsza II Niedziela Wielkanocy jest Niedzielą Miłosierdzia Bożego. Zachęcam do codziennego odmawiania Koronki do Miłosierdzia Bożego.

2. Dzisiaj kolekta na potrzeby parafii tj. na spłatę instalacji fotowoltaicznej. Bardzo dziękuję wszystkim, za ofiary wrzucane na kolektę oraz wpłacane na konto parafii. Bóg zapłać za Waszą odpowiedzialność i troskę o parafię zwłaszcza teraz w czasie pandemii, przy tak małej ilości osób biorących udział w liturgii parafialnej. Niech Pan Wam to wynagrodzi. Bóg zapłać.

3. Bardzo proszę dzieci o przynoszenie do kościoła skarbonek wielkopostnych.

4.  Bardzo proszę o odbieranie zaległych numerów Pielgrzyma.

Strona gwna