Msze swiete w niedziele:
godz. 8.30 ; 11.00 ; 16.00
Msze swiete w dni powszednie:
poniedzialek, sroda, czwartek, piatek i sobota
- godz. 18.00(od chwili zmiany na czas
zimowy do Niedzieli Palmowej o godz.17.00)
- wtorek przez caly rok o godz.8.00.
Msze swiete w uroczystosci i swieta
zniesione: godz. 8.00 lub 10.00 ; 18.00

Parafia rzymsko-katolicka p.w. Św. Maksymiliana Marii Kolbego w Łubianie

OGŁOSZENIA  PARAFIALNE

V Niedziela  Zwykła – 10.02.2019 r.

1. Dzisiaj   2 niedziela miesiąca z tej racji kolekta na potrzeby naszej parafii.  Bardzo dziękuję za wszystkie ofiary do tej pory na ten cel składane.

2. We wtorek rozbieraliśmy żłóbek, choinki i dekoracje świąteczne w kościele. Bardzo dziękuję tym wszystkim, którzy pomagali w tych pracach.

3. Jutro przypada wspomnienie N. M. Panny z Lourdes. Jest to zarazem światowy dzień chorych. Zgodnie z zachętą Ojca Świętego   namawiam wszystkich do szczególnej troski nad chorymi oraz do   pomocy i modlitwy za nich.

4. Bardzo proszę o odbieranie nowego numeru „Pielgrzyma” i ostatniego numeru „Naszej Arki” a przy wyjściu z kościoła u ministrantów można nabyć dla dzieci „Małego   Pielgrzyma”.

5. We wtorek   rozbieraliśmy choinki, żłobek i dekoracje świąteczne. Bardzo dziękuję tym, którzy pomagali w tych pracach Joli Karcz, Mirosławowi Żywickiemu, Wojciechowi Zabrockiemu, Stanisławowi Majewskiemu Józefiak Romanowi i Łukaszowi.  Dziękuję także Pani Marii Koliszewskiej i Annie Stankowskiej za czyste obrusy. Bóg zapłać.

Strona gwna