Msze swiete w niedziele:
godz. 8.30 ; 11.00 ; 16.00
Msze swiete w dni powszednie:
poniedzialek, sroda, czwartek, piatek i sobota
- godz. 18.00(od chwili zmiany na czas
zimowy do Niedzieli Palmowej o godz.17.00)
- wtorek przez caly rok o godz.8.00.
Msze swiete w uroczystosci i swieta
zniesione: godz. 8.00 lub 10.00 ; 18.00

Parafia rzymsko-katolicka p.w. Św. Maksymiliana Marii Kolbego w Łubianie

Informujemy, że  najbliższa Msza św. z modlitwami o uzdrowienie  pod  przewodnictwem  o  Teodora  Knapczyka będzie w  Łubianie  08.03.2018 r godz.11.00. Kolejne odbędą się w dniach 5.IV; 10.V; 7.VI  o godz.11.00.

Ks. Mieczysław  Gajewski – proboszcz

OGŁOSZENIA  PARAFIALNE

XI  Niedziela  Zwykła -  17.06.2018 r.

1. Z racji zakończenia roku szkolnego w piątek, o godzinie 8.00, będzie dodatkowa Msza św. w intencji uczniów i pracowników naszej szkoły.

2. W piątek 22. czerwca o godz.16.00 nasz parafianin Kamil Ostrowski w katedrze pelplińskiej otrzyma święcenia diakonatu. W tym celu planujemy wspólny wyjazd autobusem. Chętne osoby mogą zapisywać się po Mszy św. w zakrystii lub u p. Piotra Gierszewskiego. Wyjazd spod kościoła o godz. 13.45.

3. W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz.11.00 w kościele w kaplicy błogosławionego księdza Jerzego Popiełuszki zostanie odsłonięta i poświęcona z inicjatywy Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego oddział w Łubianie i naszych harcerzy tablica poświęcona żołnierzom Gryfa Pomorskiego. Zapraszamy wszystkich mieszkańców Łubiany a zwłaszcza członków Zrzeszenia.

4. Dziękujemy, tym wszystkim, którzy wzięli udział w pieszej pielgrzymce do Kościerzyny, zwłaszcza dzieciom pierwszokomunijnym i ich rodzicom oraz wszystkim uczestnikom za pielgrzymi trud i za wspaniałą modlitewną atmosferę.

5. Po Mszy św. można odbierać nowy numer „Pielgrzyma”, a u ministrantów przy głównym wejściu można jeszcze zakupić „Małego Pielgrzyma” dla dzieci.

6. Przez cały okres choroby ks. proboszcza, biuro parafialne czynne tylko po wieczornych Mszach św. Prosimy o uregulowanie zaległości w składaniu ofiar za rezerwacje Mszy św. Przypominamy, że wszystkie Msze św. dodatkowe (dawne godz.18.30) zostaną odprawione po zakończeniu leczenia. Ks. proboszcz składa serdeczne „Bóg zapłać” za dar modlitwy i życzliwości okazywanej mu w tym trudnym czasie choroby.

Strona gwna