Msze swiete w niedziele:
godz. 8.30 ; 11.00 ; 16.00
Msze swiete w dni powszednie:
poniedzialek, sroda, czwartek, piatek i sobota
- godz. 18.00(od chwili zmiany na czas
zimowy do Niedzieli Palmowej o godz.17.00)
- wtorek przez caly rok o godz.8.00.
Msze swiete w uroczystosci i swieta
zniesione: godz. 8.00 lub 10.00 ; 18.00

Parafia rzymsko-katolicka p.w. Św. Maksymiliana Marii Kolbego w Łubianie

Informujemy, że  najbliższa Msza św. z modlitwami o uzdrowienie  pod  przewodnictwem  o  Teodora  Knapczyka będzie w  Łubianie  08.03.2018 r godz.11.00. Kolejne odbędą się w dniach 5.IV; 10.V; 7.VI  o godz.11.00.

Ks. Mieczysław  Gajewski – proboszcz

OGŁOSZENIA  PARAFIALNE

XV  Niedziela  Zwykła -  15.07.2018 r

1.      Trwa czas wakacji i urlopów- Witam i pozdrawiam wszystkich gości, kolonistów i wczasowiczów.  Życzę wszystkim pięknej pogody, dobrego odpoczynku oraz wielu wspaniałych wakacyjnych wrażeń. Niech Pan Wam błogosław i niech was strzeże.

2.      Bardzo proszę prenumeratorów o odbieranie w zakrystii nowego numeru „Pielgrzyma” a u ministrantów przy wyjściu można kupić „Małego Pielgrzyma” dla dzieci.

3.      W przyszłą niedzielę pobłogosławimy pojazdy mechaniczne i pomodlimy się o bezpieczeństwo i roztropne ich wykorzystywanie. Niech ta modlitwa nie ogranicza się tylko do jednego dnia w roku. Zawsze przed wyruszeniem w podróż módlmy się o jej bezpieczny przebieg. Niech nam nie zabraknie rozsądku i wyobraźni na drodze. Podczas błogosławieństwa każdy kierowca otrzyma na pamiątkę obrazek lub nalepkę ze św.  Krzysztofem a przy wyjściu z kościoła każdy dobrowolnie będzie mógł złożyć do puszki ofiarę na środki transportu dla misjonarzy w ramach akcji misyjnej „Pomoc dla misjonarzy 1 gr. za 1 kilometr”.

4.      30 lipca o godz. 6.30 w ramach   Pielgrzymki Diecezji Pelplińskiej na Jasną Górę z parafii Świętej Trójcy po raz XXVII wyruszy grupa Kościerska.  Zachęcam do udziału w pielgrzymce zwłaszcza ludzi młodych. Przypominam, że osoby niepełnoletnie muszą mieć zgodę rodziców. Szczegóły pielgrzymki na stronie internetowej parafii Świętej Trójcy w Kościerzynie.

5.          Biuro parafialne czynne tylko po wieczornych Mszach św. Przypominam, że w dni powszednie odprawiam o godz.17.30 zaległe Msze św. (dawne godz.18.30).  Proszę osoby zainteresowane o systematyczne sprawdzanie tygodniowego spisu intencji. Składam serdeczne „Bóg zapłać” za dar modlitwy i życzliwości okazywanej mi w tym trudnym czasie choroby.  W tym tygodniu wszystkie Msze św. będą o godz.17.00 i 17.30.

Strona gwna