Msze swiete w niedziele:
godz. 8.30 ; 11.00 ; 16.00
Msze swiete w dni powszednie:
poniedzialek, sroda, czwartek, piatek i sobota
- godz. 18.00(od chwili zmiany na czas
zimowy do Niedzieli Palmowej o godz.17.00)
- wtorek przez caly rok o godz.8.00.
Msze swiete w uroczystosci i swieta
zniesione: godz. 8.00 lub 10.00 ; 18.00

Porządek Mszy Świętych

Msze święte w niedziele: godz. 8.30 ; 11.00 ; 16.00

Msze święte w dni powszednie: - godz. 17.00

Msze święte w uroczystości i święta zniesione: godz. 10.00 ; 16.00 ; 18.00.                  

       

                             INTENCJE MSZALNE

                                                Niedziela 11.11.2018 r.

Godz. 8.30    z podz. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo zwłaszcza zdrowie   i opiekę św. patronów dla żony Władysławy z ok. 78 ur.

Godz. 11.00 1/ ++ dziadków Kazimierza i Jerzego, Bronisławę i Józefa, Agnieszkę, Alfonsa, Franciszkę i Leona

                       2/ +męża, ojca i dziadka Marcina Tryba

Godz. 16.00 1/++ Krystiana Sowala oraz ++ z rodziny Rybińskich i Sowala

                      2/ Zygmunta Nadolskiego w 30 rocz. śmierci

 

                                                Poniedziałek 12.11.2018 r.

Godz. 17.00 1/++ męża i ojca Stanisława w 3 rocz. śmierci

                       2/ + Piotra Lubeckiego – int. od mieszkańców Osiedlowej 2

Godz. 17.30 + Marię Jereczek   - 3 int. od ul. Kasztanowej i Jodłowej

 

                                                Wtorek 13.11.2018 r.

Godz. 17.00 1/ + Kazimierza Stegardt – 3 int. od mieszkańców Osiedlowej 8

                       2/ ++ ojca Alfonsa Ostrowskiego, Leokadię, Jana, Walerię, Ignacego, Jana, Zofię, Stanisława oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

Godz. 17.30   z podz. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo dla Danuty i Marka Kamińskich oraz całej rodziny z ok. 35 r. ślubu

 

                                                Środa 14.11.2018 r.

Godz. 17.00 1/ ++ żonę i mamę Hildegardę Nakielską oraz dziadków Mariannę i Franciszka oraz Katarzynę i Andrzeja

                        2/+ o radość życia wiecznego dla Ireny Wiśniewskiej

 

                                           Czwartek 15.11.2018 r.

Godz. 17.00    1/ z podz. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo dla Władysława i Heleny oraz całej rodziny z ok. 55 r. ślubu

                          2/ o Boże błogosławieństwo w łasce zdrowia, o dary Ducha Św. i opiekę Matki Bożej dla Barbary

Godz. 17.30    + Marię Jereczek   - 3 int. od ul. Osiedlowej 6

 

                                        Piątek   16.11. 2018 r.

Godz. 17.00   1/++ syna Łukasza, męża  Edmunda Cygiert, teściów Wandę i Władysława Cygiert oraz ojca Kazimierza Gostkowskiego

                        2/ ++ Szymona, Katarzynę, Adama, Józefę, Lucynę, Marianne, Adama, Apolonię i Franciszka

Godz. 17.30 + Leszka Peek

                                        Sobota 17.11.2018 r.

Godz. 17.00 1/ z podz. za dotychczas otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo dla   Oliwki  z  okazji  roczku oraz  dla  całej rodziny 

                     2/ +ojca i dziadka Stanisława Augustyniaka w 30 rocz. śmierci  

 

                                   Niedziela 18.11.2018 r.

Godz. 8.30    ++ ojca Józefa (r. śmierci) ze wsp. mamy Anastazji, męża Tadeusza, Jerzego, Henryka, Zbigniewa i Władysławę.

Godz. 11.00 1/ ++ mamę Zofię, ojca Jana z ok. urodzin ze wsp. Mateusza

                       2/ +rodziców Helenę i Józefa, Martę i Leona, brata Bolesława oraz krewnych z rodzin Barnaś i Kaszubowskich

Godz. 16.00 ++ Jadwigę i Henryka Kama oraz rodziców z obojga stron

 

Strona gwna